Satılık Voigtlander 25mm f0.95 type ii & EM5

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Forum kuralları
DİKKAT!
Forumda “Yeni kayıtlı kullanıcı” üyeler, “Kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil olana kadar(5 mesaj) bu başlıkta sadece okuyucu iznine sahiptir.
Standart yetkilere hızlıca sahip olmak için dilerseniz tanışma bölümünde kendinizden bahsedebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
karadagyan
Üye Budur

Satılık Voigtlander 25mm f0.95 type ii & EM5

Mesajgönderen karadagyan » Çrş Eyl 26, 2018 9:48 am

Set olarak satmayı düşünüyorum ama tek tek de satabilirim. Lens ve makina temiz durumdadır. Lensin optikleri tertemizdir. Objektifin ilk versiyondan farkı tırnaksız diyafram halkası kullanılmasıdır. Video çekimlerinde objektifi sarsıntısız ve sessiz bir şekilde kullanmaya yarayan bir özellik. Makinaya gelince, shutter sayısını bilmiyorum bakmam lazım üşendim açıkcası. Makina temiz durumda. Baterygrip ve yedek pil hediye edilecek. Lense forum fiyatı 2750 tl makinaya grip ve yedek orjinal pil dahil 1000 tl istiyorum. Not: makinanın flaşı yok malesef..

LGUS992 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
En son karadagyan tarafından Çrş Eyl 26, 2018 9:49 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
olympus 12-40 pro,40-150pro,60mm makro,17mm f2.8,45mm f1.8vs vs em1,em5,em10,em5mii,ep5 ...hepsini kullandım...
esekherifhakareti

“Üyelerin 2.el ilanları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir