Olympus 12-40mm f/2.8 Pro

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Forum kuralları
DİKKAT!
Forumda “Yeni kayıtlı kullanıcı” üyeler, “Kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil olana kadar(5 mesaj) bu başlıkta sadece okuyucu iznine sahiptir.
Standart yetkilere hızlıca sahip olmak için dilerseniz tanışma bölümünde kendinizden bahsedebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
poormansmoodyblues
Sağlam Üye

Re: Olympus 12-40mm f/2.8 Pro

Mesajgönderen poormansmoodyblues » Cum Kas 16, 2018 6:43 pm

sgtab1 yazdı:
poormansmoodyblues yazdı:
webbie yazdı:Benim mesai arkadasimi cok seviyorum cunku hep birlikte her yere gittigim bu arkadasimin 12-40 2.8 PRO ve 40-150 F2.8 PRO lensi var.Hep birlikte gittigimiz zamanlar lenslerini kullaniyorum. Hic bir zaman onun gelmedigi bir yere giderken almadim da istemedim de. Hep beraberken paylasiyoruz lenslerimizi . Oda benim Canon lenslerimi kullaniyor.
Herkese boyle arkadaslar tavsiye ediyorum.
Az olsun oz olsun M43`cu olsun :mrgreen:

Sizinki de büyük şans, 40-150mm’yi denemeyi isterdim. Asıl güzelliği ise 750 gramlık lensi sahibi bütün gün taşırken sizin arada kullanmak için alıp işiniz bitince geri vermeniz oluyordur herhalde. Elin altında kullanabileceğiniz 2 güzel pro lens ama taşıma işi arkadaşınızda :lol:

sgtab1
Sağlam Üye

Re: Olympus 12-40mm f/2.8 Pro

Mesajgönderen sgtab1 » Cum Kas 16, 2018 8:05 pm

Dogru haklisiniz ama benim Tamron 18-270 , Tamron 18-50, Canon 100 mm makro lensleri tasidigimi dusunecek olursaniz hakkiniyetli bir dagilim oluyor. :mrgreen:
Olympus OM-D E-M5, Olympus M.Zuiko Digital ED 12-50mm f/3.5-6.3 EZ Lens.

Gecmiste yaptiklarimi geriye donup degisteremem, ama su anda ileriye yonelik her seyi hedefleyebilirim.

“Üyelerin 2.el ilanları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir