Manfrotto Active Shoulder Bag 3

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Forum kuralları
DİKKAT!
Forumda “Yeni kayıtlı kullanıcı” üyeler, “Kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil olana kadar(5 mesaj) bu başlıkta sadece okuyucu iznine sahiptir.
Standart yetkilere hızlıca sahip olmak için dilerseniz tanışma bölümünde kendinizden bahsedebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
poormansmoodyblues
Sağlam Üye

Manfrotto Active Shoulder Bag 3

Mesajgönderen poormansmoodyblues » Sal Ara 11, 2018 3:37 pm

2017 Kasım'da almıştım, üç beş kez omzumda taşıdım ama sonra sırt çantamın içine bunu yerleştirip öyle kullandım. Yağmurluğu, cırt cırtlı kenar destekleri, ayarlanabilir (omuz destekli) askısı, yedek batarya-hafıza kartı gözü var. Son derece temiz, hatta bence sıfırından pek bir farkı yok. Sadece, yapıldığı yer ve kullanılan materyal bilgileri yazan etiketler çok uzun olduğu için onları kestim, onun dışında gayet gıcır durumda.

İçine (yan destekleri çıkartınca) EM10 Mark II üzerinde 12-40mm PRO lens ile birlikte bazen Nikon 50mm manuel lens, bazen de Oly 40-150mm f4-5.6 lens taşıdım, yani gövdenin üzerindekine ek bir lens rahatlıkla sığıyor. Derseniz ki ben Pen serisi kullanıyorum, lenslerim de 17mm, 25mm, hatta 14-42mm Pancake vs, sizde gövdenin üzerindeki hariç 2 lens de rahat sığar. Zaten fotoğraflardan da görebilirsiniz. Yandaki destekleri tutmanıza bence çok gerek yok, zaten materyali gayet sağlam, dayanıklı, Manfrotto'yu biliyorsunuz zaten.

Sıfır fiyatına baktım en uyguna benim de aldığım Klasfoto satıyor, fiyatı 226 TL. Malum siteye 100 TL'den koydum, forum içi fiyatı ise 80 TL belirledim. Malum site ilanı onaylanınca onun linkini de koyarım.

Fotoğrafları burada:
ResimResimResimResimResimResimResimResimResim

Kullanıcı avatarı
poormansmoodyblues
Sağlam Üye

Re: Manfrotto Active Shoulder Bag 3

Mesajgönderen poormansmoodyblues » Sal Ara 11, 2018 8:08 pm

Forum içine satılmıştır, kilitlenebilir.

Kullanıcı avatarı
biunlu
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Manfrotto Active Shoulder Bag 3

Mesajgönderen biunlu » Sal Ara 11, 2018 8:16 pm

İyi günlerde olsun çanta güzel görünüyor.
Olympus OMD EM10 Mark II - Silver
M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40 mm 1:2.8 PRO
M.ZUIKO DIGITAL ED 45mm F1.8
M.ZUIKO DIGITAL ED 60mm 1:2.8 Macro Lens

Tripod: Manfrotto Pixi Evo
Çanta: LOWEPRO SLINGSHOT 200 AW
Flaş: Godox tt350o /
Manueller: Olympus 50mm f/1.8 OM Zuiko
flickrr / 500px
web adresim:
https://ilkelifoto.wordpress.com/

“Üyelerin 2.el ilanları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 47 misafir