Pentax K-5IIS / Sigma 70-300

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Forum kuralları
DİKKAT!
Forumda “Yeni kayıtlı kullanıcı” üyeler, “Kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil olana kadar(5 mesaj) bu başlıkta sadece okuyucu iznine sahiptir.
Standart yetkilere hızlıca sahip olmak için dilerseniz tanışma bölümünde kendinizden bahsedebilirsiniz.
omeraydemir
Isınmaya Başlayan Üye

Pentax K-5IIS / Sigma 70-300

Mesajgönderen omeraydemir » Pzt Mar 18, 2019 2:00 pm

Çok memnun kalarak kullanıyordum. Olympus m5 aldım. Ekipman alacağım için satıyorum.

Gövde ve lensin kutusu vardır. Lensin kullanma kılavuzu ve garanti belgesi duruyor.

Sahibinden ilanı:
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-temiz-k-5-iis-ve-sigma-dg-70-300-666683505/detay/

2 tane vizör lastiği (biri biraz yırtık)

4 tane batarya (2 tanesi orijinal)

1 tane UV filtre

Şarj aleti orijinaldir.

Shutter sayısı 47.200dür Biliyorum önceden daha ucuza satılıyordu ama malumunuzdur fiyatlar arttı. Ondan dolayı benim elimde olan bir şey değil.

Makine temiz kullanılmıştır, kullanımdan kaynaklı çizikler ve soyulmalar vardır.

İstanbul içinde elden teslim edebilirim. Böylece inceleyerek alırsınız. İstenirse farkı ile sahibinden GET açabilirim. Alana hayırlı olsun.

Resim

Resim

omeraydemir
Isınmaya Başlayan Üye

Re: Pentax K-5IIS / Sigma 70-300

Mesajgönderen omeraydemir » Pzt Mar 18, 2019 2:01 pm

Kitlenebilir

“Üyelerin 2.el ilanları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 33 misafir