[Satılık] National Geographic Çanta

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Forum kuralları
DİKKAT!
Forumda “Yeni kayıtlı kullanıcı” üyeler, “Kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil olana kadar(5 mesaj) bu başlıkta sadece okuyucu iznine sahiptir.
Standart yetkilere hızlıca sahip olmak için dilerseniz tanışma bölümünde kendinizden bahsedebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
karadagyan
Üye Budur

[Satılık] National Geographic Çanta

Mesajgönderen karadagyan » Pzr Mar 21, 2021 12:26 am

Abartmayacağım çok kaliteli bir çanta olduğu kadar aynı zamanda retro görüntüsüyle de çok havalı bir çantadır. Bilmeyenler için belirteyim National Geographic bu modeli Manfrotto ya yaptırmış ve üzerine kendi isim ve logosunu koydurtmuştur. Canta yaklaşık 3 yıldır bende sıfırı yurt dışında var ama türkiye de oldugunu sanmıyorum. Çantada bolca cep ve ayrı bölüm var. Bazı cepler iyi gizlenmiş. Çantaya 1 dslr 1 aynasız koyabilirsiniz. Ayrıca laptop bölmesiyle beraber arka tarafında tripod monopod gibi aksesuarları monte Edebileceğiniz bir bölme de eklenmiş ki bu çok pratik ve faydalı olmuş. Çanta içerisinde mini bir çanta daha var bu çantayı isteğe bağlı çıkarabilirsiniz. Yada ekipmanı darbelere karşı daha korunaklı hale getirebilirsiniz. Çanta yağmur geçirmiyor ancak aşırı yağışlarda su geçiriyor. Kısa süreli, normal yağışlarda bir endişeniz olmasın. Cantanın tek kusuru askı kayısında cok ufak bir sökülme var ama dert edilecek bir durum değil. Görseller temsilidir ilgilenen arkadaşlara watsapdan gönderebilirim. Bu saatte fotoğraf çekmeye üşendim :) Fiyata gelince. Kesinlikle pazarlıksız 300 TL dir...Asağıya bir blog inceleme linki ekliyorum https://stevelosh.com/blog/2015/07/nat-geo-a2540/ ResimResim

BKK-LX2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
En son karadagyan tarafından Pzr Mar 21, 2021 12:29 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
olympus 12-40 pro,40-150pro,60mm makro,17mm f2.8,45mm f1.8vs vs em1,em5,em10,em5mii,ep5 ...hepsini kullandım...
esekherifhakareti

Kullanıcı avatarı
karadagyan
Üye Budur

Re: [Satılık] National Geographic Çanta

Mesajgönderen karadagyan » Prş Mar 25, 2021 7:24 pm

Alın kaçırmayın bir daha bulamazsınız nat-geo marka çanta. Kaçırdıktan sonra üzülmeyin, demedi demeyin, ödeme de kolaylık sağlarım :)

BKK-LX2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
olympus 12-40 pro,40-150pro,60mm makro,17mm f2.8,45mm f1.8vs vs em1,em5,em10,em5mii,ep5 ...hepsini kullandım...
esekherifhakareti

ardabaranburcak
Üye

Re: [Satılık] National Geographic Çanta

Mesajgönderen ardabaranburcak » Prş Nis 22, 2021 11:57 am

Özel mesaj gönderdim.

“Üyelerin 2.el ilanları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir