[Satılık] Olympus M.Zuiko 17mm f/1.8 Lens

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Forum kuralları
DİKKAT!
Forumda “Yeni kayıtlı kullanıcı” üyeler, “Kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil olana kadar(5 mesaj) bu başlıkta sadece okuyucu iznine sahiptir.
Standart yetkilere hızlıca sahip olmak için dilerseniz tanışma bölümünde kendinizden bahsedebilirsiniz.
AKINLASINN
Müdavim Üye

[Satılık] Olympus M.Zuiko 17mm f/1.8 Lens

Mesajgönderen AKINLASINN » Çrş Nis 07, 2021 7:23 am

Merhaba arkadaşlar. Kısa ve öz ilanlara devam.

Olympus M.Zuiko Digital 17mm f/1.8 Lensimi satıyorum. Gri renktir. Ön ve arka kapak orjinaldir. Kutusu, kutu içindeki evrakları mevcuttur. Yurt dışından sıfır alındı. Ilk kullanıcısıyım. Sıfır gibi yeniliktedir. Fiyat 1600 tl. Bu paraya f2,8 olanını satmaya çalışanlar var. Kaçırmayın derim. Bu paraya tekrar bu lensten bulamazsınız. O nedenle pazarlık etmeyip, "bu lensi alıyorum, iban gönderebilirmisiniz" şeklinde mesajlarınızı bekliyorum. İstanbul Avcılar'dan elden teslim, diğer noktalardan önce etf, sonra kargo yapılacaktır.

Fotoğraflar için WhatsApp'tan ulaşabilirsiniz.

Akın AKTAŞ
0541 4020871

Kullanıcı avatarı
baygünay
Üye

Re: [Satılık] Olympus M.Zuiko 17mm f/1.8 Lens

Mesajgönderen baygünay » Çrş Nis 07, 2021 12:13 pm

*** Akın bey kardeşim; '''pazarlık etmeyip, "bu lensi alıyorum, iban gönderebilirmisiniz" şeklinde mesajlarınızı bekliyorum.''' cümlenizi çok tuttum. :D
* Ne yazıkki ülkemizde pazarlığı olmazsa olmaz zannedenler az değil. Hatta sevabı olduğunu düşünenler bile.
* Herzamanki gibi uygun fiat verme alışkanlığın sürmekte.
* Pentax K3 + Pentax 16-45mm f4 + Pentax 50-135mm f2.8
* Panasonic GX80 + Pana-Leica 12-60mm f/2.8-4.0 + Pana 20mm f1.7
* Fujifilm X-A1 + Fujifilm XF 27mm f2.8

AKINLASINN
Müdavim Üye

Mesajgönderen AKINLASINN » Çrş Nis 07, 2021 12:40 pm

Şu ana kadar hep en düşük fiyatı verdim. Pazarlık edenler hep kaybetti benim satışlarımda. 20 tl nin pazarlığını ederken piyasada en ucuza satılandan bile 200 - 300 tl eksiğine lens alma şansını kaybeden çok oldu. Ben o nedenle uyarıyorum arkadaşları. Bu piyasa koşullarında gerçekten bazı ilanlardaki lensler kaçmaz. Benim şu an sattığım lensi alan 3 ay kullansa sonra daha fazla paradan satar. Bu kesin. O nedenle pazarlığa kesinlikle kapatıyorum.

AKINLASINN
Müdavim Üye

Mesajgönderen AKINLASINN » Cum Nis 09, 2021 2:12 pm

Sarı siteden pazarlık etmeyen birine lens satılmıştır arkadaşlar. Ilan kilitlenebilir.

Kullanıcı avatarı
DrOpMaN
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesajgönderen DrOpMaN » Cum Nis 09, 2021 3:48 pm

AKINLASINN yazdı:Sarı siteden pazarlık etmeyen birine lens satılmıştır arkadaşlar. Ilan kilitlenebilir.

Hayırlı olsun, kilitliyorum
İyimser, Güleryüzlü, Sokulgan, Uyumlu, Özgürlükçü, Dürüst, Güvenilir, Disiplin sevmez, Araştırıcı, İyi konuşmacı, Sıcak kanlı, Ateşli, Becerikli
Flickr: https://www.flickr.com/photos/55958650@N07/
İlanlarım: https://www.sahibinden.com/arama?userId ... K2OiRccGYA

“Üyelerin 2.el ilanları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir