[Satılık] Peak Desing boyun askısı

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Forum kuralları
DİKKAT!
Forumda “Yeni kayıtlı kullanıcı” üyeler, “Kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil olana kadar(5 mesaj) bu başlıkta sadece okuyucu iznine sahiptir.
Standart yetkilere hızlıca sahip olmak için dilerseniz tanışma bölümünde kendinizden bahsedebilirsiniz.
AKINLASINN
Müdavim Üye

[Satılık] Peak Desing boyun askısı

Mesajgönderen AKINLASINN » Prş Eyl 02, 2021 11:35 am

Bir güzel ilanla daha karşı karşıyasınız. Bir yakınım adına satışı yapıyorum.

Boyun askılarının taçsız kralı olan Peak Desing boyun askısı satılıktır. Sıfır üründür, Kesesi ile birlikte resimdeki gibidir. Bilen bilir zaten bu askıyı, o arkadaşlara fazla söze gerek yok zaten. Ama bilmeyen arkadaşlar için mükemmel bir boyun askısıdır. Özellikle tak çıkar klipslerinin kolaylığı sayesinde fiyatı yüksek bir üründür. Firmanın Argesi bu konuda güzel iş yapmış. Kimileri bu peak desing' in tüm bilek askısı, boyun askısı, yandan askı gibi askılarını alıp aynı klipse rahatlıkla takıp çıkararak, istediği gibi taşıması sebebiyle kullanımı ve değişimi çok kolay bir üründür. Kuşak kısmı eldeyken saçma bir kuşak gibi duruyor ama uzun süreli kullanımda rahatlığı, esnekliği, katlandığında bile deforme olmayışı ürünün fiyatını hak ettiğini ortaya çıkarıyor. Bu ürünü yaklaşık 2 yıldır bende kullanıyorum. Bir askı o para eder mi diyordum ama kullanınca anladım ki edermiş.
Sizlerde artık biraz paraya kıyın, premium bir boyun askınız olsun :)

Fiyat 250 tl.

Her zaman ki gibi İstanbul / Avcılar dan elden teslim, memleketimin uzak diyarları için önce EFT, sonra kargo olacaktır.

Akın AKTAŞ
541 402 08 71

Resim

AKINLASINN
Müdavim Üye

Re: Peak Desing boyun askısı

Mesajgönderen AKINLASINN » Prş Eyl 02, 2021 11:37 am

Bu arada pazarlık yok arkadaşlar. Tek fiyat.

zekisofu
Müdavim Üye

Re: [Satılık] Peak Desing boyun askısı

Mesajgönderen zekisofu » Cmt Eyl 04, 2021 4:22 pm

yedek klipsi var mı sen onu söyle :)
yani iki kamera ile gezince her iki kameraya da o klipslerden takılır, boyun askısı boyunda sabit kalır, makinelerden hangisi taşınacaksa klipslerinde askılığa hızlıca bağlanır. o klipslerden başka yoksa normall 50 liralık askıya dönüşür

AKINLASINN
Müdavim Üye

Mesajgönderen AKINLASINN » Cmt Eyl 04, 2021 10:22 pm

zekisofu yazdı:yedek klipsi var mı sen onu söyle :)
yani iki kamera ile gezince her iki kameraya da o klipslerden takılır, boyun askısı boyunda sabit kalır, makinelerden hangisi taşınacaksa klipslerinde askılığa hızlıca bağlanır. o klipslerden başka yoksa normall 50 liralık askıya dönüşür

Yedekler var.

AKINLASINN
Müdavim Üye

Mesajgönderen AKINLASINN » Prş Eyl 09, 2021 4:48 pm

Ürün satıştan kaldırılmıştır arkadaşlar. Konu kilitlenebilir.

Kullanıcı avatarı
DrOpMaN
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesajgönderen DrOpMaN » Prş Eyl 09, 2021 5:11 pm

AKINLASINN yazdı:Ürün satıştan kaldırılmıştır arkadaşlar. Konu kilitlenebilir.

Bilgilendirme için teşekkürler, kilitliyorum
İyimser, Güleryüzlü, Sokulgan, Uyumlu, Özgürlükçü, Dürüst, Güvenilir, Disiplin sevmez, Araştırıcı, İyi konuşmacı, Sıcak kanlı, Ateşli, Becerikli
Flickr: https://www.flickr.com/photos/55958650@N07/
İlanlarım: https://www.sahibinden.com/arama?userId ... K2OiRccGYA

“Üyelerin 2.el ilanları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir