[Satılık] Olympus 9-18mm lens

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Forum kuralları
DİKKAT!
Forumda “Yeni kayıtlı kullanıcı” üyeler, “Kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil olana kadar(5 mesaj) bu başlıkta sadece okuyucu iznine sahiptir.
Standart yetkilere hızlıca sahip olmak için dilerseniz tanışma bölümünde kendinizden bahsedebilirsiniz.
magicboyguccino
Isınmaya Başlayan Üye

Re: [Satılık] Olympus 9-18mm lens

Mesajgönderen magicboyguccino » Pzr Oca 16, 2022 1:55 pm

Sarı sitede çok uçuk fiyatlar yazan da var. Özellikle Karaköy'de satış yapanlar fiyatları çok yüksek yazıyor, insanlarda bunu baz alıyor. Gerçekte kaça satıldığını da bilmeyince , aa o fiyata alan varmış diye düşünülüyor.

mhmmdx
Üye

Mesajgönderen mhmmdx » Pzr Oca 16, 2022 8:27 pm

DrOpMaN yazdı:Ne şartlarla verildiğini bilemeyiz lensin. Ayrıca orada yazan fiyata da gidip gitmediğini bilmiyoruz. Siz fiyatınızdan eminseniz sallayın gitsin.
Satılıp satılmadığı, ilan süresinin sona erip ermediği, ilanı yayınlayanın kaldırıp kaldırmadığı gibi sorular da devamında akla gelebilir ;)

Süresi bitmemiştir ilan tarihi benim ilandan 2 gün önceydi. Ama dediğiniz gibi belki satmaktan vazgeçmiştir. Ya aslında ikinci el piyasası dengeli olsa örnek veriyorum 2 bin TL ye bile veririm ama şimdi satıp yerine farklı bir lens veya body almak istesem 2 bin TL ye kit lens anca alırım veya gx1 m10 gibi body alabilirim. Güncel piyasa için fiyatın bu lens için uygun olduğunu düşünüyorum, arkadaşın biri 6400 TL ye koymuş aynı lensi şimdi ben bunu satsam benden sonra 9-18mm ilana koymak isteyen kisi 6400tl yı görünce o da 5-6bin tl arasında bir fiyata koyacak ,bu sefer ben ileride bu lensi almak istesem alamayacağım. saçma sapan lenslere saçma sapan fiyatlar koyuyor sinirlenmemek elde değil :)

mhmmdx
Üye

Mesajgönderen mhmmdx » Cum Şub 11, 2022 7:14 pm

forum dışı 3500tl ye satıldı.

Kullanıcı avatarı
DrOpMaN
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesajgönderen DrOpMaN » Cum Şub 11, 2022 8:39 pm

mhmmdx yazdı:forum dışı 3500tl ye satıldı.

Bilgilendirme için teşekkürler, kilitliyorum
İyimser, Güleryüzlü, Sokulgan, Uyumlu, Özgürlükçü, Dürüst, Güvenilir, Disiplin sevmez, Araştırıcı, İyi konuşmacı, Sıcak kanlı, Ateşli, Becerikli
Flickr: https://www.flickr.com/photos/55958650@N07/
İlanlarım: https://www.sahibinden.com/arama?userId ... K2OiRccGYA

“Üyelerin 2.el ilanları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir