Panasonic Lumix GX85 + 2 Lens

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Forum kuralları
DİKKAT!
“Yeni kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil üyeler, “Kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil olana kadar (5 mesaj), bu başlıkta sadece okuyucu iznine sahiptir. Standart yetkilere hızlıca sahip olmak için dilerseniz tanışma bölümünde kendinizden bahsedebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
khantheroth
Sağlam Üye

Re: Panasonic Lumix GX85 + 2 Lens

Mesajgönderen khantheroth » Çrş Ara 05, 2018 4:42 pm

webbie yazdı:
khantheroth yazdı:Aslında sadece body ve lensleri ayrı fiyatlandırırsak kar marjı normal gibi ancak amazonda yaklaşık 620 usd oldugunu düşünürsek kesinlikle yüksek ama burdada işin risk boyutu var. Açıkcası ben alışveriş yaparken çekinirim amerikadan. Görerek almak bana hep daha mantıklı gelmiştir. Belki bunu düşünerek fiyatı yüksek yazmış olabilir. Lenslere 45-150 ye 1500TL 12-32 ye de 1000 gibi bir rakam düşünüp 3000TL de body ye saymış olabilir. O body için sıfır fiyat 3000TL türkiye piyasasında normal bence. Yanlış mı düşünüyorum? Alım satan yapan arkadaşlar daha iyi bilir.

Sanırım ben biraz fazla tepkili davranıyorum ve bunun temel nedeni ise bizim toplumumuzun ticaret ahlakı. Neyse, ben susayım çünkü bu tür konularda pek objektif bakamadığımı biliyorum.

Kesinlikle katılıyorum size sadece referans alınacak bir rakam bende bulamadım. Daha önceki postlarda bende sormuştum makul fiyatı nedir diye ancak malesef bu makine için bir rakam verebilen olmadı bende almaktan vazgeçtim.
"Be the change you want to see in the world"

“Sıcak fırsatlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir