Eski pentax'çıdan selamlar

Bizi yeni mi buldunuz ? Öyle ise hoş geldiniz. Kendinizi tanıtmak istiyorsanız buyrun buradan...

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Metehan
Üye

Eski pentax'çıdan selamlar

Mesajgönderen Metehan » Cum Nis 23, 2021 2:03 pm

Merhaba arkadaşlar, 10 yıllık pentax k-r'in artık yetmediğini ve bu yüzden fotoğraf çekmeyi bıraktığımı farkedince olympus aynasız cihazlara geçiş yapmaya karar verdim. Sahibinden bir arkadaştan omd10 mark iii alarak ilk olympus body'me kavuşmuş oldum. Yine forumdan 2 değerli üyemizden pk to m43 adaptörü ve Panasonic 14mm f2.5 aldım. Setime son olarak ( umarım :) ) 25 mm f1.8 olympus alarak tamamlamış oldum. Pentax'tan kalma 50 mm f.1.7 Manuel lensim ve tamron pentax bayonet 70-300'de olympus yolculuğunda bana eşlik ediyor olacak.

Biraz da kendimden bahsedeyim. Yaklaşık 12 yıldır fotoğraf çekiyorum. Fujifilm'in 12 sene önceki çok meşhur bir cihazı ile başlamıştım. Deklanşöre basmak bir tutkuya dönüşünce lise öğrencisi iken biriktirdiğim harçlıklarım ile pentax k200d satın alarak dslr dünyasına giriş yaptım. Sonrasında k-r ve hayat gayesine kapılınca ufak bir ara vermek durumunda kaldım. Şimdi ise yavaş yavaş dönüş yapıyorum elimden geldiğince.

Herkese selamlar

zekisofu
Müdavim Üye

Re: Eski pentax'çıdan selamlar

Mesajgönderen zekisofu » Cum Nis 23, 2021 4:56 pm

welcome to the real world - the matrix

Kullanıcı avatarı
DrOpMaN
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Eski pentax'çıdan selamlar

Mesajgönderen DrOpMaN » Cum Nis 23, 2021 5:19 pm

Hoş geldiniz aramıza; keyifli forumlar diliyorum.
İyimser, Güleryüzlü, Sokulgan, Uyumlu, Özgürlükçü, Dürüst, Güvenilir, Disiplin sevmez, Araştırıcı, İyi konuşmacı, Sıcak kanlı, Ateşli, Becerikli
Flickr: https://www.flickr.com/photos/55958650@N07/
İlanlarım: https://www.sahibinden.com/arama?userId ... K2OiRccGYA

“Aramıza yeni katılan üyelerimizin mekanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir