Video çekimi için Fotoğraf makinası veya Video kamera önerileri

Flickr albümünüzden fotoğraflarınızı forum mesajlarında görünür şekilde eklemek için video ders - viewtopic.php?f=10&t=1262

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Kullanıcı avatarı
thepisode
Üye

Video çekimi için Fotoğraf makinası veya Video kamera önerileri

Mesajgönderen thepisode » Cmt Eki 13, 2018 12:07 pm

Herkese merhaba, bu sıralar abim video çekimleriyle ilgilendiği için benimde işin içine kısmen dahil olacağım bir süreç başlayacak sanırım. Slow motion çekimi yapabileceğim bir ürün arıyorum. Gövde objektif kit şeklinde yada video kamera şeklinde önerilere açığım. Kısmen ticari amaçlı olacak ama şuan anlayacağınız üzere amatör adımlar ile ilerlemeyi düşünüyoruz. Daha önce bu mecrada hiç çalışmam yada ilgim olmamıştı o yüzden siz değerli forum üyelerinden tavsiye rica ediyorum.

Tavsiyelerinizi sıfır ürün yada ikinci el olabilir şeklinde ufak bir ayrıntı belirtirseniz memnun olurum. Son olarak bütçe soracak arkadaşlar için şu aşamada maksimum 5.000,00 tl ayırmayı düşünüyorum.

Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
Cesaret, bir anlık sabırdır! Hz. Ali (a.s.)

Kullanıcı avatarı
webbie
Müdavim Üye

Re: Video çekimi için Fotoğraf makinası veya Video kamera önerileri

Mesajgönderen webbie » Cmt Eki 13, 2018 2:19 pm

Kullanıcı avatarı
thepisode
Üye

Mesajgönderen thepisode » Pzt Eki 15, 2018 1:38 pm

webbie yazdı:https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-panasonic-gh4-plus-14-140-mm-lens-605665096/detay

Merhaba, bu bütçe ile alınabilecek en iyisi bu diyorsunuz yani ?

Kullanıcı avatarı
webbie
Müdavim Üye

Mesajgönderen webbie » Pzt Eki 15, 2018 1:55 pm

Eğer bütçenizi biraz daha artırabilir, biraz bekleyebilir ve sadece video çekmeye odaklanma kararı alırsanız, en iyi tercih Black Magic Pocket Cinema 4K olacaktır. Raw formatında ve oldukça başarılı video çekimi gerçekleştirebiliyor.
Onun dışında, muhtemelen bu fiyata olabilecek (en azından benim bildiğim) seçenekler arasında Panasonic GH4 öndedir.

Kullanıcı avatarı
thepisode
Üye

Mesajgönderen thepisode » Pzt Eki 15, 2018 5:34 pm

webbie yazdı:Eğer bütçenizi biraz daha artırabilir, biraz bekleyebilir ve sadece video çekmeye odaklanma kararı alırsanız, en iyi tercih Black Magic Pocket Cinema 4K olacaktır. Raw formatında ve oldukça başarılı video çekimi gerçekleştirebiliyor.
Onun dışında, muhtemelen bu fiyata olabilecek (en azından benim bildiğim) seçenekler arasında Panasonic GH4 öndedir.

Teşekkür ederim hocam.

“Yeni başlayanlara tavsiyeler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir