Bir adet Panasonic 20mm veya Olympus 25mm almak istiyorum.

Her türlü ekipman ihtiyaçlarınız için konu açabileceğiniz bölüm. Gövde, lens, filtre vb.

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Forum kuralları
DİKKAT!
“Yeni kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil üyeler, “Kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil olana kadar (5 mesaj), bu başlıkta sadece okuyucu iznine sahiptir. Standart yetkilere hızlıca sahip olmak için dilerseniz tanışma bölümünde kendinizden bahsedebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ardaolc
Üye

Bir adet Panasonic 20mm veya Olympus 25mm almak istiyorum.

Mesajgönderen ardaolc » Sal Tem 18, 2017 5:28 pm

Arkadaşlar 20mm veya Olympus 25mm satmak isteyen olursa haberleşelim. daha önce çokça aldım sattım bu lensten fiyat konusunda insani olmanızı rica ediyorum :)
En son ardaolc tarafından Prş Tem 20, 2017 10:36 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
karadagyan
Üye Budur

Re: RE: Bir adet Panasonic 20mm almak istiyorum.

Mesajgönderen karadagyan » Çrş Tem 19, 2017 10:22 am

ardaolc yazdı:Arkadaşlar 20mm satmak isteyen olursa haberleşelim. tercihim 2.seridir. ama 1.seriyede hayır demem :) daha önce çokça aldım sattım bu lensten fiyat konusunda insani olmanızı rica ediyorum :)

Hahha..Güldürdunüz beni. Insani olmak :))

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
olympus 12-40 pro,40-150pro,60mm makro,17mm f2.8,45mm f1.8vs vs em1,em5,em10,em5mii,ep5 ...hepsini kullandım...
esekherifhakareti

Kullanıcı avatarı
ardaolc
Üye

Re: RE: Bir adet Panasonic 20mm almak istiyorum.

Mesajgönderen ardaolc » Çrş Tem 19, 2017 11:04 am

karadagyan yazdı:
ardaolc yazdı:Arkadaşlar 20mm satmak isteyen olursa haberleşelim. tercihim 2.seridir. ama 1.seriyede hayır demem :) daha önce çokça aldım sattım bu lensten fiyat konusunda insani olmanızı rica ediyorum :)

Hahha..Güldürdunüz beni. Insani olmak :))

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:) malum bazen ilan veripte makinesinden yada lensinden ayrılmak istemeyenler olabiliyor o yüzden fiyatları biraz abartabiliyorlar :)

“Alınık ekipman” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir