Alınık- Gövde+lens arıyorum

Her türlü ekipman ihtiyaçlarınız için konu açabileceğiniz bölüm. Gövde, lens, filtre vb.

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Forum kuralları
DİKKAT!
“Yeni kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil üyeler, “Kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil olana kadar (5 mesaj), bu başlıkta sadece okuyucu iznine sahiptir. Standart yetkilere hızlıca sahip olmak için dilerseniz tanışma bölümünde kendinizden bahsedebilirsiniz.
nevizati
Yeni Üye
İletişim:

Alınık- Gövde+lens arıyorum

Mesajgönderen nevizati » Pzt Haz 04, 2018 11:36 pm

Merhaba arkadaşlar uzun süredir forumu takip ediyorum fakat ilk mesajım buraya kısmetmiş :) Daha önceden canon 600d kullanıyordum makinemi aynasıza geçmek için sattım.Şuan çoğu yerde ilanlara baktım fakat benim bütçeme göre ekipman bulamadım, olanlarda satılmış sanırım.
Olympus OM-D E-M5 + 14-42 mm yada 12-50 idi sanırım bu şekilde bir sete bakıyorum.Bütçem 1500 tlyi geçmeyecek şekilde :) Eğer yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Kullanıcı avatarı
biunlu
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Alınık- Gövde+lens arıyorum

Mesajgönderen biunlu » Pzt Haz 04, 2018 11:48 pm

Hoş geldiniz. Yerinde bir karar vermişsiniz. Taşınabilir sistem sizi daha çok mutlu edecektir.

Şöyle sahibinde de arkadaşların ilanlarına baktım ama bulamadım. Siz başlığı güncel tutun arkadaşlar görüp yardımcı olacaktır.
Olympus OMD EM10 Mark II - Silver
M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40 mm 1:2.8 PRO
M.ZUIKO DIGITAL ED 45mm F1.8
M.ZUIKO DIGITAL ED 60mm 1:2.8 Macro Lens

Tripod: Manfrotto Pixi Evo
Çanta: LOWEPRO SLINGSHOT 200 AW
Flaş: Godox tt350o /
Manueller: Olympus 50mm f/1.8 OM Zuiko
flickrr / 500px
web adresim:
https://ilkelifoto.wordpress.com/

Kullanıcı avatarı
simsekmakkuin
Üye

Mesajgönderen simsekmakkuin » Sal Haz 05, 2018 7:31 pm

nevizati yazdı:Merhaba arkadaşlar uzun süredir forumu takip ediyorum fakat ilk mesajım buraya kısmetmiş :) Daha önceden canon 600d kullanıyordum makinemi aynasıza geçmek için sattım.Şuan çoğu yerde ilanlara baktım fakat benim bütçeme göre ekipman bulamadım, olanlarda satılmış sanırım.
Olympus OM-D E-M5 + 14-42 mm yada 12-50 idi sanırım bu şekilde bir sete bakıyorum.Bütçem 1500 tlyi geçmeyecek şekilde :) Eğer yardımcı olabilirseniz sevinirim.

P5 gövde satalım sana hocam :) Üstüne de forumdan 300 civarına bi 14-42 alırsınız

nevizati
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen nevizati » Sal Haz 05, 2018 8:31 pm

simsekmakkuin yazdı:P5 gövde satalım sana hocam :) Üstüne de forumdan 300 civarına bi 14-42 alırsınız

teşekkür ederim hocam genel olarak dağ,kamp olayım çok fazla oluyor o yüzden araştırdığım kadarı ile m5 daha uygun olur gibi geldi :)

biunlu yazdı:Hoş geldiniz. Yerinde bir karar vermişsiniz. Taşınabilir sistem sizi daha çok mutlu edecektir.

Şöyle sahibinde de arkadaşların ilanlarına baktım ama bulamadım. Siz başlığı güncel tutun arkadaşlar görüp yardımcı olacaktır.

teşekkür ederim hocam. bugün bir arkadaş mesaj attı forumdan sağolsun elinde m5+12 50 lens varmış kendisinde birde bulunduğum şehirde bir arkadaşımda daha vardı.Bu hafta final sınavlarım var en kısa zamanda onunla da konuşup geri dönüş yapacağım :)

“Alınık ekipman” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir