1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Flickr "Olympus Europe - Photography" grup sayfası kapanıyor !..

Gönderilme zamanı: Cum Eyl 01, 2017 10:02 pm
gönderen ciddibiri
admin (demiş ki)
Olympus Europe - Photography 4:16pm, 21 August 2017
Hello everybody,

as you may have already noticed, we haven’t been active on Flickr for a while, that’s why we would like to say „Goodbye“ to Flickr! Thanks for your loyalty - It was a pleasure to interact with you BUT we build up a new community for all OLYMPUS fans!

Join us on MyOLYMPUS ( http://my.olympus-consumer.com/ ) to interact with other OLYMPUS fans, to get access to exclusive tutorials and to read exciting stories from our Visionaries. In addition, you will receive a 6 months extended warranty if you register your OLYMPUS products in our community!

Sounds good? – See you soon on MyOLYMPUS!

Greetings from your OLYMPUS Europe Team!

Artık biz my.olympus sitesinden grup olarak paylaşalım !.. Demiş kısacası...

Re: Flickr "Olympus Europe - Photography" grup sayfası kapanıyor !..

Gönderilme zamanı: Cum Eyl 01, 2017 11:35 pm
gönderen WinterH
Maksimum yüklenebilen dosya boyutu 5mb oluşu biraz sıkıcı olmuş ama bakalım nasıl bir yermiş :)

Re: Flickr "Olympus Europe - Photography" grup sayfası kapanıyor !..

Gönderilme zamanı: Cmt Eyl 02, 2017 5:44 pm
gönderen ciddibiri
Vallahi hiç uğraşmam, umurumda da olmaz. Ne o öyle kürselden sen bizi dar alana sıkıştırıp geriletmeye çalış !.. İyi-tamam anlarım markan altında birşeyler toplama çabanı da böyle kısıtlamalar ile flickr gibi kürsel ve yılların tecrübeli-güvenilir hizmeti karşısında işi zor. Üstelik insanlar hem alışmış ve hem de bir çok kez test edip güvenilirliğini de görmüş. Ben çok gördüm :) Flickr'ın sağladığı hizmetler bana göre fotoğrafçının Tanrısal sitesi ! O kadar ki kendimi tepinek şovalyesi gibi hissediyorum flickr'ı her açışımda. Sanki gizli bir tünelden geçip meşalelerin aydınlatamadığı loş ve rutubetli bir ortam içinde koca 2 kanatlı kapı önüne geliyorum ! Kapı yavaşça açılırken "Flickr" yazısını görüyorsun ve yerlere kapanarak bi böyle zuhahaha :)