you should expect an E-M5 update soon

m43 sisteme dair haberler...

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

sgtab1
Sağlam Üye

you should expect an E-M5 update soon

Mesajgönderen sgtab1 » Sal Mar 05, 2019 11:47 am

Olympus Q&A @ CP+ 2019: Finally! Why the E-M5 III is running so late, and why not to worry

https://www.43rumors.com/olympus-says-t ... date-soon/

Imaging Resource interviewed Mr. Terada and Sugimoto from Olympus. Here are few hot info:
New PRO lenses: There will be pro lenses released before the 150-400mm pro launch in 2020
New E-M5II successor: We can reassure you that we plan to introduce a successor model.
Core focus: core strengths of Olympus brand are compact and lightweight, high-resolution lenses, and strong image stabilization
Reason for the E-M5III launch delay: The move of the factory from China and Vietnam had a double impact on the financial results and an impact on product release timing.

Olympus Corp. adına tartışmaya katılanlar, Görüntüleme İş Birimi Başkanı Shigemi Sugimoto; Global Pazarlama Bölümünün Genel Müdürü Toshiyuki Terada, Global Pazarlama Bölümünün Görüntülenmesi; ve Halkla İlişkiler ve Yatırımcı İlişkileri Bölümü'nden Yuka Iwasawa. İşte bu tartışmanın içeriği!

https://www.imaging-resource.com/news/2 ... t-to-worry

SS: Genel stratejimiz üç noktada özetlenebilir. İlk olarak, Olympus'u rakiplerinden daha da farklılaştıracak bir teknoloji geliştirmek. İkincisi, temel yetkinliklerimiz hakkında piyasaya daha fazla iletişim: Kompakt ve hafif, yüksek çözünürlüklü lensler ve güçlü IS. Üçüncüsü, işletme görüntüleme alanında edinilen teknolojileri diğer şirketlere uygulayarak, grup çapında bir teknoloji sürücüsü olarak katkıda bulunmak.

[Ed. Not: Bu BÜYÜK! Son olarak , E-M5 III'teki uzun gecikmenin nedenini biliyoruz. Gerçek bir profesyonel seviye model (E-M1X) ile çizgilerini belirlemelerine öncelik vermeleri gerektiğini hissediyorlardı, ancak yeni modellerini piyasaya sürebilme yetenekleri oldukça kısıtlıydılar, çünkü üretiminin büyük kısmını Shenzen'den Vietnam’a alıyorlardı . Bu büyüklükte bir hamleye neyin dahil olduğunu anlamakta zorlanıyorum, kameralar ve mercekler üreten, aynı zamanda oldukça eğitimli bir işgücüne ihtiyaç duyan pek çok ince ayarlanmış süreç var.
Her zamanki gibi, bir E-M5 III'ü ne zaman görebileceğimize dair belirli bir şey söylemezlerdi, ancak son iki yılda muazzam bir üretim değişikliği gerçekleştirdiklerini bilmek beni kendi sanat grubunun bu bölümünde kendinden çok daha emin hissettiriyor. ve aslında nispeten yakın bir zamanda yeni bir model görmemiz gerekiyor. Bu, yeni bir bilgi topluluğunu öğrendiğim durumlardan biriydi ve birdenbire, birden bire anlam ifade etmeyen birçok şeyi yerine getirdi.

Öyleyse iyi haber: E-M5 yaşıyor, gecikmesi için çok iyi bir neden vardı ve sanırım E-M5 III'ü bir an önce erteledik, şimdi büyük üretim hareketi neredeyse tamamlandı!]

Özet

Her zaman olduğu gibi, bu ilginç bir röportajdı. (Ne zaman bir röportajın sıkıcı olduğunu söylesem? ;-) Ama bu benim için özellikle ilginçti, çünkü sonunda E-M5 III'ün neden bu kadar uzun sürdüğü, yani Olympus için net bir açıklama yaptı. üretiminin büyük bölümünü Vietnam'daki mevcut bir fabrikayı genişleterek Çin'in Shenzen kentinden çekiyordu. Olympus daha önce E-M5 hattının devam edeceğini söylemişti, ancak bu sefer sadece bu noktaya değinmekle kalmadı, aynı zamanda güncellemenin neden bu kadar uzun sürdüğü konusunda da bir açıklama yaptı.

Bununla birlikte, bu açıklamanın doğrudan E-M5 III hakkındaki sorularıma yanıt olarak değil, finansal performanslarıyla ilgili bir tartışmanın bir parçası olarak ortaya çıkması özellikle ilginçti.
Olympus OM-D E-M5, Olympus M.Zuiko Digital ED 12-50mm f/3.5-6.3 EZ Lens.

Gecmiste yaptiklarimi geriye donup degisteremem, ama su anda ileriye yonelik her seyi hedefleyebilirim.

“m43 sistem haberleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir