sistem tavsiyesi

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Forum kuralları
Dikkat ! Olympus markasının üretmiş olduğu m43 sistem gövdeler hakkında içerik paylaşalım lütfen...
kakoğlu
Isınmaya Başlayan Üye

sistem tavsiyesi

Mesajgönderen kakoğlu » Pzr Eki 15, 2017 12:47 pm

yardıma ihtiyacım var özellikle m5 ile ilgili, ilk aynasız makinem pm1 di acemiliğin vermiş olduğu bilmemezlikle gün ışığı çekimlerim güzel ama loş ışık kötüydü onu sattım fujiye geçtim büyük sensör olduğu için fujinin xa1 ini kullandım fujinin 18-55mm lensini 23mm f1.4 ile değiştirdim ama 2 sene sonra gövde yetersiz geldi yavaş ve vizör ihtiyacı doğmaya başladı şu an bütçem 2300 civarı aslında yeniden vizörlü olypusa geçmek istiyorum size sorum şu an 2300 tlye omd em-5 14-42 ez buldum ciddi bir fotoğraf alışveriş sitesinden sizce mantıklı bir alışveriş olurmu yada fuji devam edip xE2 18-55mm beraber alıcam son bir seçenek omd m10 mark2 var 14-42 ez lens ne düşünürsünüz

- yada bekleyip m5 mark 2 almakmı mantıklı şu an önceliğim iyi bir gövde, çok fazla acaba var dolarda arrttı yardımlarınızı bekliyorum

Kullanıcı avatarı
Ubeyd
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: sistem tavsiyesi

Mesajgönderen Ubeyd » Pzr Eki 15, 2017 3:32 pm

O paralari sıfır m5 e vermeyin derim, em10 mark ii düşünebilirsiniz illa sıfır alacaksanız, daha iyi bir tercih olur. Temiz ikinci el bulabilirseniz m1 alin rahat edin, uzun süre götürür sizi. 2000 civarı oluyor ikinci elde
m43 sisteminde 2 çeşit lens vardır; Olympus 75mm f/1,8 ve diğerleri

www.abdulkadirors.com

“Olympus m43 sistem gövdeleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir