m43 Fotoğraf Klubu hk.

Her telden, her daldan !.. Ben kalıplara girmem, forum bana uysun diyen ! Başlık-konu uğraşamam, yazar-çeker-giderim diyen !.. Gel vatandaş, sen de dök içini, yaz rahatla, paylaş ferahla :) Flickr fotoğraflarınız foruma eklemek için video ders - viewtopic.php?f=10&t=1262

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Kullanıcı avatarı
simsekmakkuin
Üye

Re: m43 Fotoğraf Klubu hk.

Mesajgönderen simsekmakkuin » Cmt May 18, 2019 2:15 am

İstanbulda böyle bir organizasyon olmasını çok isterdim, fujifilm tayfası her hafta geziyorlar valla imreniyorum.

Kullanıcı avatarı
yldrm
Üye

Mesajgönderen yldrm » Pzr May 19, 2019 1:54 am

Esat Sanlav yazdı:Normalde ben Antalya'da bir grup yapmayı buluşmayı çok istemiştim. Hatta bunun için uğraştım, forumumuza yazdım falan lâkin kimseden çıt çıkmadı. Bir ara uzun bir aradan sonra yeni bir üye yazmıştı bana (ismini hatırlamıyorum) buluşalım falan demiştik lâkin meşgul olduğunu ve vakit ayıramayacağını söylediği için o da olmadı. Hatta ve hatta Olympus Antalya açıldığı zaman onlara da oldukça destek olmuştum, reklamlar yapmıştım vs. hatta o kadar şunu bunu yapalım dedik fakat yine bir çıt çıkmadı. Hal böyle olunca isteyip çabalamakta yetmiyor, birilerininde aynı çabayı göstermesi gerekiyor. Bence Antalya'da m4/3 sistemle sevgiyle uğraşıp bu konuda devamlı araştırmalar incelemeler yapan kuzenimden ve benden başka insan yok, olsa idi zaten yazılarıma vs. birisi yazardı ya da yazılarımı görmese bile Antalya'da bu forumun yöneticisinin var olduğunu görünce bir mesaj atardı diye düşünüyorum. Bu mesajımı da gören Antalya'da gerçekten m4/3 ile ilgilenen yeni bir arkadaş falan varsa lütfen çekinmeden yazsın, memnuniyetle ilgilenirim. Geçmişte pek olumlu sonuçlar alamadık diye vazgeçecek değiliz sonuçta :)

Not: M4/3 ile ilgili olmasa da Antalya'da kurduğum Click Club isimli bir filmli makine grubum var. Toplam 7 genç arkadaşız, kendi aramızda takılıyoruz filmli makinelerimizle. Filmli makinelerle ilgilenen ve katılmak isteyen varsa beklerim

Esat Bey merhaba,

Bahsettiğiniz kişi benim sanırım. Gerçekten sizinle görüştükten sonra bir iş değişikliği oldu ve yoğun birkaç ay geçti. Şimdi biraz daha işler yoluna girdi ve zamanım olmaya başladı. İnşallah en kısa sürede görüşmek üzere.
Olympus OMD EM10 Mark II - Silver
M.ZUIKO DIGITAL ED 14‑42mm 1:3.5‑5.6 EZ Pancake
M.ZUIKO DIGITAL 17mm 1:1.8
Tripod: Manfrotto Pixi Evo
SD Card : Sandisk Extreme Pro 64 gb
Çanta: Think Tank Mirrorless Mover 10

Esat Sanlav
Administrator
İletişim:

Mesajgönderen Esat Sanlav » Pzr May 19, 2019 4:02 pm

yldrm yazdı:
Esat Sanlav yazdı:Normalde ben Antalya'da bir grup yapmayı buluşmayı çok istemiştim. Hatta bunun için uğraştım, forumumuza yazdım falan lâkin kimseden çıt çıkmadı. Bir ara uzun bir aradan sonra yeni bir üye yazmıştı bana (ismini hatırlamıyorum) buluşalım falan demiştik lâkin meşgul olduğunu ve vakit ayıramayacağını söylediği için o da olmadı. Hatta ve hatta Olympus Antalya açıldığı zaman onlara da oldukça destek olmuştum, reklamlar yapmıştım vs. hatta o kadar şunu bunu yapalım dedik fakat yine bir çıt çıkmadı. Hal böyle olunca isteyip çabalamakta yetmiyor, birilerininde aynı çabayı göstermesi gerekiyor. Bence Antalya'da m4/3 sistemle sevgiyle uğraşıp bu konuda devamlı araştırmalar incelemeler yapan kuzenimden ve benden başka insan yok, olsa idi zaten yazılarıma vs. birisi yazardı ya da yazılarımı görmese bile Antalya'da bu forumun yöneticisinin var olduğunu görünce bir mesaj atardı diye düşünüyorum. Bu mesajımı da gören Antalya'da gerçekten m4/3 ile ilgilenen yeni bir arkadaş falan varsa lütfen çekinmeden yazsın, memnuniyetle ilgilenirim. Geçmişte pek olumlu sonuçlar alamadık diye vazgeçecek değiliz sonuçta :)

Not: M4/3 ile ilgili olmasa da Antalya'da kurduğum Click Club isimli bir filmli makine grubum var. Toplam 7 genç arkadaşız, kendi aramızda takılıyoruz filmli makinelerimizle. Filmli makinelerle ilgilenen ve katılmak isteyen varsa beklerim

Esat Bey merhaba,

Bahsettiğiniz kişi benim sanırım. Gerçekten sizinle görüştükten sonra bir iş değişikliği oldu ve yoğun birkaç ay geçti. Şimdi biraz daha işler yoluna girdi ve zamanım olmaya başladı. İnşallah en kısa sürede görüşmek üzere.

Selamlar tekrardan Yıldırım bey, kusura bakmayın isminizi hatırlayamamıştım yazarken kezâ iş sonrası da oldukça yorgundum. İşlerinizin biraz daha yoluna girmesine sevindim.Dilerim en kısa zamanda buluşuruz, tanışırız, çay içer fotoğraf çekeriz :)

Kullanıcı avatarı
Basri
Üye

Mesajgönderen Basri » Çrş May 22, 2019 12:22 pm

Eeeee Kimseden ses çıkmadı ?

Kullanıcı avatarı
khantheroth
Sağlam Üye

Mesajgönderen khantheroth » Çrş May 22, 2019 1:10 pm

Dilerseniz katılmak isteyenler özel mesajdan bana yazsın. Ben whatsapp grup olusturayım. Organizasyonu konusalım.
"Be the change you want to see in the world"

Kullanıcı avatarı
khantheroth
Sağlam Üye

Mesajgönderen khantheroth » Prş May 23, 2019 2:04 pm

Katılımlarınızı bekliyoruz arkadaşlar...

Kullanıcı avatarı
DrOpMaN
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesajgönderen DrOpMaN » Prş May 23, 2019 2:59 pm

khantheroth yazdı:Dilerseniz katılmak isteyenler özel mesajdan bana yazsın. Ben whatsapp grup olusturayım. Organizasyonu konusalım.

PM...
İyimser, Güleryüzlü, Sokulgan, Uyumlu, Özgürlükçü, Dürüst, Güvenilir, Disiplin sevmez, Araştırıcı, İyi konuşmacı, Sıcak kanlı, Ateşli, Becerikli
Flickr: https://www.flickr.com/photos/55958650@N07/
İlanlarım: https://www.sahibinden.com/arama?userId ... K2OiRccGYA

Kullanıcı avatarı
khantheroth
Sağlam Üye

Mesajgönderen khantheroth » Cum May 24, 2019 5:48 pm

3 kişide kaldık arkadaşlar, katılımınızı bekliyoruz.

Esat Sanlav
Administrator
İletişim:

Mesajgönderen Esat Sanlav » Cmt May 25, 2019 12:53 pm

İstanbul katılımlarının az olmasını beklemezdim, iyi madem İstanbul olsa da sırf katılım desteği sunmam için siz gene beni alın, forum administratörü olarak buluşmaları gelişmeleri takip etmek hoşuma gider.

Kullanıcı avatarı
khantheroth
Sağlam Üye

Mesajgönderen khantheroth » Cmt May 25, 2019 1:02 pm

Bende hic beklemiyordum ama umitsiz degilim hala katilimin artacagini dusunuyorum. Siz de iletisim bilgileriniz bana iletin ekleyim sizi de gruba. Selamlar

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Kullanıcı avatarı
DrOpMaN
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesajgönderen DrOpMaN » Cmt Ağu 24, 2019 1:45 pm

Güncel diyelim.
İyimser, Güleryüzlü, Sokulgan, Uyumlu, Özgürlükçü, Dürüst, Güvenilir, Disiplin sevmez, Araştırıcı, İyi konuşmacı, Sıcak kanlı, Ateşli, Becerikli
Flickr: https://www.flickr.com/photos/55958650@N07/
İlanlarım: https://www.sahibinden.com/arama?userId ... K2OiRccGYA

AKINLASINN
Müdavim Üye

Mesajgönderen AKINLASINN » Pzt Ağu 26, 2019 9:27 am

Beni de yazın arkadaşlar.
tel : 541 402 08 71

Ahanda numaramı açık açık verdim. Gece yarısı sapıklık yapıp aramayın sakın ha :)

“Serbest Kürsü” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir