Gölge yasağı Twitter

"Düşünen adam" bölümünde "ADAM" cinsiyet belirtici tanım olarak kullanılmamıştır ! Öncelike bunu belirteyim. Bu bölümde her alanda, her konuda başlık açıp soru, düşünce, hayal, masal ne gelir ise paylaşabilirsiniz. Konu sınırlaması olmayan sınırsız bölüm diyelim... Tabi bu demek değildir ki toplum, ahlak, kişi hakları konusunda da fütursuzca konu açılabilsin :) Seviyeyi koruyalım, her şeyi konuşalım.

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav

Veli
Yeni Üye

Gölge yasağı Twitter

Mesajgönderen Veli » Cum Ara 15, 2023 5:20 pm

Herkese merhaba,

Yakın zamanda fotoğrafçılığa özel bir Twitter hesabı oluşturdum ve çalışmalarımı düzenli olarak paylaşmayı planlıyorum. Ancak gölge yasağını ve post görünürlüğü üzerindeki etkisini duydum. Bu yüzden hedef kitleme ulaşamayacağım diye biraz endişeleniyorum. Twitter'da gölge yasaklanmaktan kaçınmak için paylaşabileceğiniz herhangi bir ipucu veya stratejiniz var mı? Gönderilerimin görünür kalmasını ve daha geniş bir kitleye ulaşmasını nasıl sağlayabilirim? Ayrıca, paylaşım sıklığı, Twitter'da ne tür içeriklerin işe yaradığı veya fotoğrafçılık hesaplarına özel ipuçları konusunda önerileriniz varsa çok minnettar olurum.

Twitter'ın kurallarına ve algoritmalarına saygı göstererek çalışmamı etkili ve etik bir şekilde tanıtmaya çalışıyorum.

Tavsiyeniz ve yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz!

Samimi olarak,

“Düşünen insan” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir