%40'ı yiyen vatandaş derdini keçi ile paylaştı

"Düşünen adam" bölümünde "ADAM" cinsiyet belirtici tanım olarak kullanılmamıştır ! Öncelike bunu belirteyim. Bu bölümde her alanda, her konuda başlık açıp soru, düşünce, hayal, masal ne gelir ise paylaşabilirsiniz. Konu sınırlaması olmayan sınırsız bölüm diyelim... Tabi bu demek değildir ki toplum, ahlak, kişi hakları konusunda da fütursuzca konu açılabilsin :) Seviyeyi koruyalım, her şeyi konuşalım.

Moderatörler: Esat Sanlav, biunlu

Kullanıcı avatarı
ciddibiri
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesajlar: 7471
Kayıt: Pzt Nis 06, 2015 6:57 pm
İletişim:

%40'ı yiyen vatandaş derdini keçi ile paylaştı

Mesajgönderen ciddibiri » Cum Eyl 29, 2017 7:52 pm

http://www.hurriyet.com.tr/koyu-karisti ... i-40594674

Bazı gövdeler yalıtımlı. Su, toz geçirmiyor ya...
İşte geçirgen bir insan da böyle oluyormuş.
bumaymununisinedir
Homo SAP-i-ENNN türü bu bundan daha SAPığı yokmuş henüz. Belki bir sonraki 10.000 yılda evrimleşmenin sonucu olarak yeni bir türe dönüşebilecek ama bizim buralarda olmaz biliyorsunuz Evrim bir saçmalık.

Yaş : 66
Maddi durum : E xigmatek markası vardı oradan esinlenerekten XiG-Ti-Ği keçiye 700 TL. keş sayabilecek durumu da var.
Medeni durumu : Evli, çocuklu ve torun sahibi ! Muhtemelen :)
Eğitim : Kesin haftanın bir günü çok önemli bir yere gidip arınıyordur.
Yeri : Denizli ama şu an Uşak'a kaçmış habere göre. Yani Uşak ilindeki keçi ve türü ufak baş hayvanların ırz ve namusları tehlike altında.

Muhtar da belki keçinin gizli müdavimlerindenmiş !.. Öyle çok vaka yaşandı ya. Köylerde bir engelli kıza falan, insan kız böyle hayvan değil ha !.. Nerede ise bilmeyen yok bütün köy Fortçu !..

Yahu bu adalet de ne acayip bir şey. Mağdurun yüzünü gösteriyor. Suçlunun yüzü mozaikli ! Suçluyu koruyor, mağdur ise tecavüz edildi diye topluma iyice gösterilerek toplum nazarında bir nevi fişlendirilip-dışlandırılıyor. Gerçi bu keçi kesin kendi istemiştir. Niye şort giymiş keçi evinde ahırında ? Ağır tahrik var 66'lık sapık haklı, ben Hakim olsam keçi ile evlenmesi durumunda doğacak çocukların hatrına sapığı af ederim.
INSTAGRAM : https://www.instagram.com/ciddiyibiri/ - flickr adresimiz - https://www.flickr.com/groups/m43turkiye/ - flickr kullanımına dair faydalı bilgiler - http://m43turkiye.com/viewtopic.php?f=10&t=32 - Kişisel flickr : https://flickrock.com/ciddi - B L O G U M http://fotoptik.blogspot.com
-
Ekipmanlarım : E-P5 , OM-D E-M10 - 14-42mm. R II, 14-150 II, 25mm. F1.8, 60mm. F2.8 makro (Vivitar 75-205mm. tele, Olympus OM 50mm. F1.8, Carl Zeiss Jena 135mm. F3.5, Helios 44M-6 58mm. F2.0)
-
Tamrac Velocity 5766 çanta , Transcend TS RDF8K USB3.0 kart okuyucu, Sandisk SDHC UHS-I 45mb/s kart , Manfrotto PIXI mini tripod

“Düşünen insan” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir