Hobileriniz ( Bisiklet mi toplasak ne yapsak )

"Düşünen adam" bölümünde "ADAM" cinsiyet belirtici tanım olarak kullanılmamıştır ! Öncelike bunu belirteyim. Bu bölümde her alanda, her konuda başlık açıp soru, düşünce, hayal, masal ne gelir ise paylaşabilirsiniz. Konu sınırlaması olmayan sınırsız bölüm diyelim... Tabi bu demek değildir ki toplum, ahlak, kişi hakları konusunda da fütursuzca konu açılabilsin :) Seviyeyi koruyalım, her şeyi konuşalım.

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav

Kullanıcı avatarı
karadagyan
Üye Budur

Hobileriniz ( Bisiklet mi toplasak ne yapsak )

Mesajgönderen karadagyan » Cmt Oca 20, 2018 1:31 am

Bisikletci arkadaslar farkındadır, son bir kaç yıldır bisiklet kullanan ve bilinçli kullanan insan sayısı bizde de artmaya bašladı. Dünyada da bu yönde gelişmeler var hızlı bir sekilde. Kanada sadece iki teker hatta sadece bisikletin kullanılabilecegi ülkeyi boydan boya gecen bir yol yaptı. Bu sene yolun sonuna gelmiş olmalılar. Neyse konuya döneyim.Son yıllarda fixed bisikletler bir hayli arttı. Fakat simdi de tek aynakollu fixedlar revacta. Mesela ben Surly markasının bu aletlerine bayılıyorum. Elinde, etrafında tanıdığında temiz celik kadro olan var ise bana pm atarlarsa sevinirim. Tek aynakollu güzel bir bisiklet toplayacağım. Önümüz bahar, hareket etmeli ;)

Lenovo P1ma40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
olympus 12-40 pro,40-150pro,60mm makro,17mm f2.8,45mm f1.8vs vs em1,em5,em10,em5mii,ep5 ...hepsini kullandım...
esekherifhakareti

Kullanıcı avatarı
dgncsk
Sağlam Üye
İletişim:

Re: Hobileriniz ( Bisiklet mi toplasak ne yapsak )

Mesajgönderen dgncsk » Pzr Şub 04, 2018 9:49 pm

fixie gibi görünen göbekten vites toplamak lazım. bizim ülke düz değil. ön tekere de bir elektrik motoru.
"Hayatta en hakiki mürşit ilimdir, fendir."

“Düşünen insan” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir