Forumda Şu Fotoğraflar Yayınlanmasın

"Düşünen adam" bölümünde "ADAM" cinsiyet belirtici tanım olarak kullanılmamıştır ! Öncelike bunu belirteyim. Bu bölümde her alanda, her konuda başlık açıp soru, düşünce, hayal, masal ne gelir ise paylaşabilirsiniz. Konu sınırlaması olmayan sınırsız bölüm diyelim... Tabi bu demek değildir ki toplum, ahlak, kişi hakları konusunda da fütursuzca konu açılabilsin :) Seviyeyi koruyalım, her şeyi konuşalım.

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav

Kullanıcı avatarı
karadagyan
Üye Budur

Forumda Şu Fotoğraflar Yayınlanmasın

Mesajgönderen karadagyan » Cum Haz 14, 2019 1:44 am

Evet forumda bazı fotoğrafların yayınlanmamasını talep ediyorum. İlk olarak belgesel fotoğraf kategorisindeki fotoğraflar kesinlikle yasaklansın çünkü adınüstünde BELGE-SEL dir. Olur ya bu ülke de hileyi yalanı talanı fotoğraflamıştır o fotoğraf birilerini seven bir fotohobisti rahatsız eder falan aman ha lütfen yayınlamayın. Daha sonra basın fotoğrafçılığı kategorisine giren dalları da yayınlamayın olur ya polisin biri başörtülü bir genç kızın kalçasını avuçlar ve başörtülü bacım pardon öcubucu örgütü yandaşı bunu devletimize zeval verecek şekilde kullanır falan aman ha dikkat ! Biz burada sadece 3-4 kişinin paylaştığı çiçek sokak Galata kulesi, Cami falan fotoğrafınpaylaşalım, o ekipman şöyle bu ekipman böyle diyelim gık demeyelim. Yahu arkadaşlar politik Mesajlar vs neden silince engellenir? 2023 e neredeyse şuncacık yol kalmış, dünyanın en büyük havaalanı en büyük camisi en büyük duble yollarını yapmış en büyük enflasyonu şey pardon en büyük reisini yaratmış bir toplumuz. Hepi topu 100 kişinin kullandığı m43 sistem severlerin buradaki üç beş politik göndermesi mi çanınızı sıkıyor. Hem çanınız neden sıkılıyor ki ? Dünyanın ennn ülkesinde yaşıyorsunuz herşey Harika herşey inanılmaz hepimiz çok mutluyuz ayda 10 bin dolar para giriyor kişi başı gsmh de ceplere falan. 3-5 politik mesaj aaa olacak iş mi ? Birileri rahatsız olur. Şaka gibi. Korku en büyük düşmandır ve o düşmanı içinizde büyütüyorsunuz.... Neyse haberim yokmuş gibi çek panpa.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
olympus 12-40 pro,40-150pro,60mm makro,17mm f2.8,45mm f1.8vs vs em1,em5,em10,em5mii,ep5 ...hepsini kullandım...
esekherifhakareti

Kullanıcı avatarı
ciddibiri
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Forumda Şu Fotoğraflar Yayınlanmasın

Mesajgönderen ciddibiri » Cum Haz 14, 2019 2:02 am

Hocam herkes herşeyi görüyor, göre göre bugünlere geldindi. Şimdi m43turkiye.com'da bunları yazsak ne yazmasak ne ? Şurada 50 kişi anca aktif üyeyiz burayı da öyle bir ortama mı çevirmek istiyoruz ? Yapacaksanız yapın madem de hani bu kirli oyuna alet edeceksek burayı n'apayım, siz-biz hep beraber kurduk hep beraber batıralım-kapatalım madem. Tercih sizin-bizim.
INSTAGRAM : https://www.instagram.com/ciddiyibiri/ - flickr adresimiz - https://www.flickr.com/groups/m43turkiye/ - flickr kullanımına dair faydalı bilgiler - viewtopic.php?f=10&t=32 - Kişisel flickr : https://flickrock.com/ciddi - B L O G U M http://fotoptik.blogspot.com
-
Ekipmanlarım : E-P5 , OM-D E-M10 - 14-42mm. R II, 14-150 II, 25mm. F1.8, 60mm. F2.8 makro (Vivitar 75-205mm. tele, Olympus OM 50mm. F1.8, Carl Zeiss Jena 135mm. F3.5, Helios 44M-6 58mm. F2.0)
-
Tamrac Velocity 5766 çanta , Transcend TS RDF8K USB3.0 kart okuyucu, Sandisk SDHC UHS-I 45mb/s kart , Manfrotto PIXI mini tripod

Kullanıcı avatarı
DrOpMaN
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mesajgönderen DrOpMaN » Cum Haz 14, 2019 8:15 am

Kafasını kuma gömmek isteyen gömebilir...
İyimser, Güleryüzlü, Sokulgan, Uyumlu, Özgürlükçü, Dürüst, Güvenilir, Disiplin sevmez, Araştırıcı, İyi konuşmacı, Sıcak kanlı, Ateşli, Becerikli
Flickr: https://www.flickr.com/photos/55958650@N07/
İlanlarım: https://www.sahibinden.com/arama?userId ... K2OiRccGYA

goldcan
Üye

Mesajgönderen goldcan » Cum Haz 14, 2019 9:32 am

Ortak paydamız m43 Sistemleri ve foto ise bunun için buradayız. Buradan gayrı bir sürü mecra var siyasi görüşlerimizi eleştirilerimizi paylaşabileceğimiz. Burada illa ben siyasi fikrimi paylaşmak istiyorum diyorsanız sohbet iktidarın hataları ve yanlışları diye bir başlık açınız. Dileyen girsin okudun fikrini paylaşsın. Diğer tarafta muhalefet hataları diye bir başlık açılabilir. Hakarete varmadan görüşler paylaşılsın. Bu arada devlet yönetimi ekonomi yönetimi siyaset bilgisi olan üyelerin analizlerini ilgiyle takip edebilirim. Ama Sözcü gözcü veya yandaş medya basitliğin de olmasın. Örneğin israf konusu eleştirilecekse devlet ve belediyelerde lüks araç kullanımı yanlış bulunur çözüm de önerilsin. Türkiye de üretim yapan Honda Toyota Renault Tofaş gibi firmalardan araç kullanılsın gibi. Seviyeli olacak ve hataya odaklanılacaksa keyifli olabilir.
Örnek veriyorum sadece. Suriyelilerin başına gelen bizim başımıza gelse ben savaşırım. Defolsunlar gitsinler. Mesela ben top yekün bir meseleyi genelleyerek bakmıyorum. Suriye de çıkan iç savaş Türkiye’de çıksa ve Amerika Rusya İsrail burada kendilerine düşman gördükleri etnik grupları bombalasa mesela bilmediğiniz yerden füze havadan kimyasal bomba uçakların bombalaması. Kalıp savaşalım tabii ama bunlara maruz kaldığımızda eskisi gibi kılıç ile bir meydanda er döğüşü olmuyor ki. Kahpece bir katliam oluyor. Düşünüyorum Sevdikletim arkadaşlarım mahallem semtin her gün ölenler katledilenler. Savaşsam kimle neyle. Bu tamamen örnekti. Bir mesele objektif olarak nefretle değil akıl ile kişileri hedef almadan ele alınacaksa bence bir zararı olmaz. Naçizane görüşümdür. Ama bir siyasi partinin lokali gibi sadece karşı tarafa hakaret aşağılama olacaksa bunun burada kime faydası var ki. İster o parti ister bizim parti olsun. Bu vatan fiziksel veya manen içinde yaşayan herkesindir. Önce saygı duymalıyız. Ne olursa olsun herkes insandır.
http://500px.com/cakkoyunlu

OM-D E-M1 II - PANA 8-18 F2.8-4 - PANA 30 F2.8 MACRO

Kullanıcı avatarı
Basri
Üye

Mesajgönderen Basri » Cum Haz 14, 2019 9:51 am

Aynen katılıyorum goldcan a burada her görüşte ve fikirde insan var burası bizim ortak paydamız bu unutmamalı burayı siyaset alanı yapmayalım zaten günlük hayatta yeterince siyaset dinliyor ve izliyoruz herkes vatan kurtaran kahraman bir yerde duymuştum Türkiye'de herkes başbakan ve teknik direktör en azından burası temiz ve saygılı olsun bence

tkcn13
Müdavim Üye

Mesajgönderen tkcn13 » Cum Haz 14, 2019 10:23 am

Ciddibiri ve goldcan hocamın dedikleri gibi herkes nelerin yanlış yapıldığını biliyor ve o yanlışları ben her ortamda hiç çekinmeden eleştiriyorum. Fakat o kirli siyasetin bu ortamda yapılmasını istemedim. Daha 3 gün önce forumda bi arkadaştan lens satın alırken (daha kargoda) lensin daha fotoğraflarını görmedim ve istemedim de. Bu forumdaki arkadaşlara ne kadar güvendiğimizin ve burayı bir aile ortamı gibi gördüğümüzün belirtisi. Bu ortamı böyle konuları paylaşıp tartışarak elimize hiçbir şey geçmez. O anlamda siyaset yapmayın dedim yoksa tabiki haklısınız ama yeri değil. iyi günler.
Olympus m1 mark2
Laowa 7,5 mm f:2
Olympus 12-40mm f:2.8
Sigma 56mm f:1.4
Olympus 50mm f:1.8
Olympus 75-300mm

“Düşünen insan” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir